DEZBATERI PUBLICE: EXECUTAREA BUGETULUI ÎN SUBURBIILE MUNICIPIULUI CHIŞINĂU

3 septembrie, 2018

Fracţiunea Partidului Socialiştilor în Consiliul municipal Chişinău iniţiază dezbateri publice la tema: „Executarea bugetului în suburbiile municipiului Chişinău”.

Evenimentul va avea loc pe data de 5 septembrie 2018, ora 15.00, în sala de şedinţe a Primăriei municipiului Chişinău.

Recomandările din partea cetăţenilor pot fi expediate până pe data de 3 septembrie 2018, pe adresa de e-mail: fractiapsrm@mail.ru sau transmise în bir. 18 din sediul Primăriei Chişinău.

La dezbateri publice sunt invitaţi reprezentanţii fracţiunilor din cadrul Consiliului municipal Chişinău, conducătorii subdiviziunilor administraţiei publice locale, primarii localităţilor suburbane şi reprezentanţi ai societăţii civile.

Sursa: chisinau.md

Sala de ședințe a Primăriei municipiului Chișinău Data: 05-09-2018 / 15:00